דומיין ישראלי
דומיין אינטרניק
ניהול דומיין

חידוש דומיין ישראלי

חידוש דומיין ישראלי ל5 שנים
חידוש דומיין 5 שנים

נא לשמור על הדומיין


חדש בתחום דומיין בישראל - החל משנת 2020, במהלך חדש שקידם איגוד האינטרנט הישראלי הוא מאפשר לרושמי שמות דומיין, לחדש או לבצע רישום חדש לתקופות ארוכות יותר עד לחמש שנים.

עד היום תקופת הרישום או חידוש הדומיין נעשו לתקופה של עד שנתיים. בכך איגוד האינטרנט הישראלי מנסה לישר קו עם מרבית רשמי הדומיינים בעולם. עדיין, בדומיינים בינלאומיים תחת ICANN תקופת הרישום או החידוש המקסימלי היא עד 10 שנים.

המהלך החדש מביא לשיפור ניכר לציבור מחזיקי הדומיינים מכיוון שהוא מאפשר שקט נפשי לכל מי ששם הדומיין חשוב לו, ועלול להינזק קשות אם שם הדומיין יפוג תוקפו ויימסר לגוף אחר. קרא עוד על תוקף דומיין - מעגל החיים של דומיין
נא להקפיד לעדכן את פרטי הדומיין


כאשר מבצעים רישום או חידוש דומיין לתקופה ארוכה, קיים חשש שלאורך התקופה ישתנו פרטי האחראי על הדומיין או מנהל הדומיין יתחלף ואז קיים חשש שהודעות חשובות לגבי אותו דומיין לא יגיעו ליעדן. לדוגמא אם אחרי 5 שנים תישלח הודעה על חידוש דומיין והדומיין לא יחודש עלול להיגרם נזק בלתי הפיך לאתר ולכתובות הדוא"ל תחת הדומיין.

כרשם מוסמך מוביל בתחום הדומיינים בישראל, אנו שולחים התראות בדוא"ל וגם באמצעות מסרוני טקסט (SMS), במידה ובעל הזכויות בדומיין מעוניין בכך, החל משלושה חודשים לפני תאריך התפוגה וגם מספר ימים אחריו, כדי למזער את הסיכוי של אובדן הדומיין בשל פקיעת תוקפו.

חשוב לשמור על עדכון מתמיד של פרטי מחזיק הדומיין במרשם לאורך כל תקופת הרישוםבדיקת תוקף דומיין


חידוש דומיין


לשאלות ופרטים נוספים צרו קשר עם דומיין אינטרניק

Please wait...