דומיין ישראלי
דומיין אינטרניק
ניהול דומיין

קניית דומיין בהזמנה מוקדמת

שירות Back Order להזמנת דומיינים פגי-תוקף

אתר אינטרניק מציע ללקוחותיו שירות Back Order לרישום דומיינים בסיומת ישראלית פגי-תוקף. השירות מאפשר בקשת רישום אוטומטית לדומיין שעומד לפוג, שתבוצע מיד עם פתיחתו מחדש לרישום


מהו דומיין פג-תוקף?

תוקפו של הדומיין נקבע על פי התקופה שהוגדרה בזמן הרישום שלו. כאשר מגיע תאריך התפוגה, אם לא בוצעה הארכת תוקף לדומיין, המשמעות היא שהחוזה של רישום הדומיין לא חודש והדומיין עובר לסטטוס של פג-תוקף. הדומיין נמצא בסטטוס זה עד תום תקופת המחילה, ואז נמחק. כל עוד הדומיין קיים ולא נמחק, לבעלי הזכויות בדומיין יש אפשרות להאריך את תוקפו ולהציל אותו ממחיקה.

איך מזהים דומיין פג-תוקף?

הדרך הכי יעילה לדעת מהו תוקפו של דומיין בעל סיומת ישראלית היא באמצעות שירות ה-Who is שבודק ישירות מול איגוד האינטרנט הישראלי את פרטי הדומיין. עבור דומיין פג תוקף יופיע הכיתוב remarks: Domain not renewed. Being revoked מעל התוקף ושורת הסטטוס שלו, כך:

Domain Revoked

עלות רישום דומיין במערכת Back Order הינה 150 ₪ לדומיין לשנה, עם מדרג הנחות לפי מספר הדומיינים המנוהלים בחשבון. אינטרספייס מתחייבת לשלוח את בקשת הרישום מיד כשהדומיין מתפנה, אך אינה מתחייבת להצליח לרשום אותו. אם חלילה הרישום לא מצליח (כי הדומיין חודש על ידי הבעלים ברגע האחרון או נתפס באמצעות רשם אחר) אנו נבצע זיכוי חלקי של החיוב שבוצע בהפחתת דמי שירות עבור הזמנת ה-Back Order.

איך מבצעים הזמנת Back Order?

כדי לשלוח הזמנת רישום Back Order יש להיכנס לפורטל הניהול של הדומיינים שלך באינטרניק, ללחוץ על הכפתור "רישום דומיין חדש" ולחפש את הדומיין הרצוי.
אם הדומיין פנוי – ניתן להזמין את הדומיין מיידית בעלות רגילה. הדומיין יופיע בסל הקניות בשורה כחולה המעידה על הזמנה רגילה.
אם הדומיין כבר רשום אך פג-תוקף – תופיע האפשרות להזמין אותו בהזמנת BO ותוצג הודעה עם תאריך תפוגת הדומיין ומתי הוא יתפנה. הדומיין יופיע בסל הקניות בשורה כתומה המעידה על הזמנת Back Order.
אם הדומיין רשום ובתוקף או שלא ניתן להזמין אותו מסיבה כלשהי – אנו לא נאפשר לבחור אותו כלל, כמו גם במקרה שבמערכת שלנו כבר ממתינה הזמנת Back Order קיימת לדומיין הזה.

כשההזמנה תושלם היא תמתין לרגע שבו הדומיין יימחק ויתפנה לרישום, ומיד המערכת האוטומטית שלנו תשלח את ההזמנה לרישום.

שירות Back Order תוכנן כדי לחסוך לך זמן וכסף וכדי להגדיל משמעותית את הסיכויים שלך לתפוס לפני כולם את הדומיין שרצית.

להצטרפות לשירות, נא מלאו ושלחו את הטופס:

Please wait...